Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1195) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1195)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

15 sie 2024
Rzetelna informacja, dobrej jakości produkty ( testowane na swoich kotach!), szybka wysyłka ! A tak dodatkowo bardzo sympatyczni ludzie, więc ogólnie szósteczka 👍
23 lip 2024
Mokre jedzonko w saszetkach niestety nie podeszło , ale za to smaczki przepychota. Bruno dziękuję za miłą niespodziankę, myszka okazała się super zabawką :)

Wszystko pyszne

Mój Dyzio kocha wasze wszystkie pyszności .Ostatnio pokochał kremik nowość .Sucha karmę też polubił ,pierwszy raz suchą karmę zamówiłam i posmakowało mu.
18 sie 2024
Kot zachwycony jest choć niejadek . Opakowanie super 😊Zabawka dla kota z dedykacją rozczulająca . To już moje drugie zamówienie i nie ostatnie 😊Polecam
13 sie 2024
Karma jest wyśmienita, moje wybredne koty połykają ją na wyścigi. Dawniej zostawiały resztki w misce teraz wylizują do czysta. Bardzo polecam.
3 sie 2024
Dostawa przychodzi zgodnie z zamówieniem. Szczególnie podoba mi się opis poszczególnej karmy (chodzi o skład). Z przyjemnością polecę znajomym
6 sie 2024

Szybka wysyłka, super jakość karmy

Super szybka wysyłka, towar najwyższej jakości, koty zjadają karmę do spodu. Bardzo dobry skład, na pewno będę kontynuować zamówienia.
27 lip 2024

Super szybo

Super szybka obsługa, pomocna bardzo, przy tym zabawki niespodzianka dla kitkow a dostawa natychmiastowa żarełka, bardzo mi kociarze🥰
10 sie 2024

Karma

Mój kot uwielbia saszetki w rosole. Miał okres że nic mu nie smakowało. Wasze karmy te mokre jak i suchą zjada z wielką chęcią
29 lip 2024
Polecam! Moja koteczka jest bardzo wybredna - w mokrej karmie toleruje tylko szarpane fileciki. Długo szukałam i znalazłam :)
24 lip 2024
Idealna współpraca, szybka wysyłka, wspaniałe prezenty 🐾🐾 i przede wszystkim pyszne jedzonko 😻😻 Calipso i Rudolf dziękują 🐾🐾
26 lip 2024
Kotki zjadły ze smakiem zarówno saszetki, jak i puszkę, dziękuję za miłą obsługę i gratisy, chrupki też bardzo smakowały ☺️
17 sie 2024

Bardzo polecam

Moim kotom bardzo podobają się dołączone Prezenty. Bardzo fajny pomysł. Sama karma bardzo im smakuje. Miseczki wylizane.🫠
EK
8 sie 2024

Super sklep

Super obsługa; z uśmiechem, serdeczna i bez stwarzania jakichkolwiek problemów. Dostawa szybka. Jedzonko bardzo smaczne.
13 sie 2024
Wszystko OK. Szybka przesyłka. Dobrze zabezpieczona. O karmie nie mogę się wypowiedzieć, bo Śierściuch jeszcze nie jadła.
24 lip 2024
Dyzio zajada tę karmę mokra jak żadna inna ,to jego ulubiona karma.Bardzo dobra jakość do ceny.Gorąco polecam.
19 sie 2024
Bardzo pyszne sosiki, kocica "mlaszcze", i mokra karma też jest pochłaniana w ekspresowym tempie. Polecamy
3 sie 2024
Smaczna karma, kot wcina bez zastanowienia. Bardzo miło że za każdym razem jest prezent dla zwierzaka.
MS
Mirosława S.
Gorzów Wielkopolski
18 sie 2024
Dora karma, szybka dostawa. Większy wybór karmy mokrej dla kota i fajnie jakby ceny były trochę nizsze

Całokształt

Bardzo podobał mi się całokształt, szybka i miła obsługa, osobisty kontakt, prezenty i profesjonalizm.