Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1195) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1195)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

21 lip 2024
18 sie 2024
Niestety ani moje koty, ani nawet dokarmiane działkowe nie chciały jeść tej karmy.
25 lip 2024
25 lip 2024
8 lip 2024
Oba plecaki super i wcale nie takie małe jak ktoś w opiniach napisał.Siostra zaadoptowała jeden od razu i tego samego dnia miała już na plecach.Starannie opakowane. Również miła niespodzianka z prezencikiem zabaweczka dla mojego kota, choć zwykle unika on wszelkich zabawek to wiem ze była w użyciu bo dwa razy zmieniła miejsce.Dziekuje
3 lip 2024

Bardzo zadowolona

Obsługa super. Pomoc udzielona w doborze karmy. Czułam się zaopiekowana jako kupująca. Szybka reakcja na email. Kot zajada się ze smakiem gulasz sucha karma strzał w dziesiątkę. Jakość produktu "pączek" TuneLowisko bardzo wysoka, koty też zadowolone. Dziękujemy za gratis piłeczkę :) To miłe. Na pewno wrócimy. Pozdrawiam
13 lip 2024
Jestem pod wrażeniem karmy RENAL kaczka. Po pierwsze słoiczek, nie puszka. Po drugie zapach gotowanego mięsa. Mojej nerkowej kotce smakuje jak żadna przedtem. Domaga się jej jeszcze w ciągu dnia, innych karm nie dojadala nawet na śniadanie i kolację. Zamówiłam trzy na próbę a teraz kolejne:)
21 cze 2024
Zamówienie zrealizowane, zabawka prezent zaakceptowana bez wahania, natomiast karma, cóż... Moja wybredna kocica osiągnęła kolejny level w odrzucaniu karmy, polizała trochę jednego sosiku, złapała 2 kawałki mięska i to by było na tyle. Jakieś podpowiedzi, żeby ją nakarmić? 😭
2 lip 2024

Karma super. Mam kota z alergią pokarmową i jak na razie mu smakuje i wszystko z nim dobrze. Fajnie byłoby, żeby karm monobiałkowych było więcej do wyboru, w większych puszkach np.200 g i saszetkach. Przysmaki też rewelacja, kot na ich punkcie oszalał :-)
30 cze 2024
Świetny kontakt ze sklepem Karma wysokiej jakości i co ważne smakuje kotu. Jednak muszę odjąć 1 gwiazdkę za dość wąski asortyment. Mam nadzieję, że sklep się będzie rozwijał i w przyszłości będzie można kupić wszystko co potrzebne dla mojego alergika.
6 lip 2024

saszety dla kotełów :)

Moje koty uwielbiają te saszety! Widać, że są dobrej jakości, a w dodatku w każdym zamówieniu można znaleźć prezent dla kota (ja mam dwa koty i dostaje w jednym zamówieniu 2 prezenty ;)) Niesamowici ludzie tworzą niesamowitą firmę ;) Dziękujemy :)
14 lip 2024

Warto spróbować

Widać, że karma jest dobrej jakości, ale moje trzy wybredne koty nie chcą jeść, wzięłam na próbę cztery smaki i suchą karmę. Dodatkowo thyroid, tylko jeden ją wcina ze smakiem. Mimo wszystko radzę kupić na probę, może Wasze kociaki ją polubią.
6 lip 2024
Spodobał mi się rzetelny opis karmy, a koty po raz pierwszy wypróbowały to nowe żarełko, starsza koteczka (17 lat) została smakoszką, natomiast kocurek (10 lat) traktuje nową karmę jako deserek.
KM
Kasia M.
Gdynia
10 lip 2024
Karma znika szybko z miseczek. Koty mimo, że wybredne to chętnie jedzą. a karteczka przy prezentach rozłożyła mnie na łopatki. Bardzo pozywnie. Będę korzystać z asortymentu sklepu.
30 cze 2024

Świetna jakość

Karma sucha mazurski gulasz ma świetny skład, nie uczula mojego kotka, a problemy miał nawet przy hydrolizacie. Bardzo przypadły mu również do gustu smaczki z królika :)
17 lip 2024

zadowoleni z zakupów

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie Dlakociarzy .Saszetki bardzo trafiły w gust Milusia. Bardzo miły upominek za który serdecznie dziękujemy :)
3 lip 2024

Fantastyczny sklep i cudne legowisko

Błyskawiczna wysyłka, towar doskonałej jakości. Personalizowane upominki dołączone do zamówienia były naprawdę przemiłym akcentem, koty są zachwycone
8 lip 2024
Wspaniała karma! Jedyna, którą nasz wybredny kot zajada aż miło się patrzy. Nawet rybka mu smakuje, chociaż nigdy wcześniej za takimi nie przepadał.
21 cze 2024

Zaryzykuj

Szybka, bezproblemową transakcja. Cena przystępna. Nawet prezencik obiecany był. Niestety mój niejadek nie skusił się na nowe saszetki.
12 lip 2024
Polecam serdecznie:) szybką wysyłka, smaczki koty zajadają widać że dobra jakość:) serdecznie dziękujemy za prezencik dla kociastych :)