Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma- Logo - Opinie

Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

Opinie (1195) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1195)

28 sie 2024
Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A myszka z kocimietką, to po prostu strzał w dziesiątkę! Najpierw długie minuty szalonej zabawy, a potem totalne wyciszenie... ;) Wasza karma w saszetkach jest świetna. Nasz kociak ją uwielbia! Smakowite kawałeczki mięciutkiego mięska i super sosik - to uczta dla kociego podniebienia! :) Znika w trzy sekundy :))) A do tego wszystkiego prezenciki... To jest niesamowite! Piłeczka i myszka od Was robią furorę! Żadna z kupionych przez nas zabawek nie znajduje u naszego kotełka takiego zainteresowania i zachwytu! :) DZIĘKUJEMY! :) POLECAMY!!! :)

22 cze 2024
Mój kot w ogóle nie chciał waszej mokrej karmy zawsze podobną kupuje mu z firm komercyjnych i się zajada, na tą nawet nie chciał spojrzeć, chciałabym zmienić mu karmę na lepszą, jednak kot nie jest zainteresowany, za to polubił suchą karmę.

Opinie nt. sklepu Dlakociarzy.pl - sklep dla kociarzy i kotów. Akcesoria i dobrej jakości karma

9 lip 2024
Dobre mokre jedzenie dla kotka. Je z apetytem. Suche kupiłam dla drugiego który je tylko suche i zjadł jedną porcję, więcej nie chce.
24 cze 2024
Karma sucha z bardzo dobrym składem, wszystkie 3 moje koty bardzo ją polubiły, nawet ten najbardziej wybredny ze smakiem wcinał.
25 cze 2024
Najlepsze jedzonko dla kotków jakie kiedykolwiek kupiłam. miseczki czyściutkie mniam :-) Polecam ja i moje Sierściuchy :-)
17 lip 2024
Szybka realizacja zamówienia. W przesyłce z zamówionym jedzonkiem znalazł się prezent dla kotki- zabaweczka :-) dziękujemy🫶
14 lip 2024

Wszytsko super

Szybka wysyłka, dobrze zabezpieczona, jedzonko z długim terminem ważności, no i miły prezencik dla kotka. Bardzo dziękuję
23 cze 2024
Bardzo dobry kontakt i obsługa klienta. Karma z białej ryby zdaniem kota wyśmienita. Indyk z kurczakiem i wołowina też :)
27 cze 2024
Możliwość zwrotu i szybka realizacja zwrotu środków na konto. Bardzo przyjemny kontakt ze sklepem. Na pewno wrócę
9 lip 2024
Karma w pełni zaakceptowana przez moje dwa koty . Dostawa szybka i sprawna. Na pewno skorzystam ponownie .Polecam
22 cze 2024
Chciałam bardzo podziękować za prezenty imienne dla kociaków Saszety wypasione ,bardzo Szybko znikają z misek 🫶🏼
11 lip 2024

10/10

Wspaniały kontakt z kociarzami, karma pałaszowana ze smakiem, a dołączony prezent od razu przypadł do gustu :D
1 lip 2024

Nowe smaki - super!

Mokra karma - jedna z nielicznych, która spodobała się mojej kotce. A nowe smaki - to w ogóle super. Polecam!
28 cze 2024
Polecam , jestem mega zadowolona z legowiska i mokrej karmy. Wszystko super . Dziękuje i pozdrawiam .🐈👍🏻😃
20 lip 2024
It is easy to order and delivery is fast. The gift in every box is really cute. My cat loves the snacks!
7 lip 2024
Szybka realizacja i dostawa. Super kontakt dotyczący małego problemu. I jak zawsze zabawaka dla kotki :)
11 lip 2024

Dla mojej kici nie pasuje

Karma bardzo dobra, jednak mojej kiciusi tylko smakuje rosół. Kawałki pozostawione mimo rozdrabniania.
18 lip 2024
Moja wybredna kicia jest zachwycona produktem i szybką wysyłką. Niespodzianka ucieszyła opiekunów :)
25 cze 2024

Kocia karma

Jedna z niewielu karm, które zjada mój kot. Szybka dostawa.Prezent dla zwierzaka. Dziekuje i polecam👍
17 lip 2024
Moje kocie dziecko uwielbia wszystkie smaki☺️Prezent również się sprawdził, dziękuję za współpracę 💚
14 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona, szybko, sprawnie do tego prezent dla mojego kotka z karteczką dedykacją.
1 lip 2024
Szybka dostawa i mój kot w końcu je mokrą karmę, sosik mu mega smakuje choć część mięska zostawia.