potockaperfumery.pl- Logo - Opinie

potockaperfumery.pl

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

27 sie 2024
Dobry wybór perfum niszowych, zniżka dla widzów kanału na YT, do zamówienia dołączona kartka, odręcznie podpisana, próbki zapachów są w estetycznych szklanych atomizerach. Perfumeria mogłaby reagować na oznaczenia na Instagramie, taka luźna sugestia.

28 sie 2024
Dałabym więcej ale otrzymałam inne pudełko z próbkami niż zamawiam 13 szt. próbek przysłano 12 i nie ma w nim tego zapachu na którym mi zależało. Trwałość zapachów oceniam na 2,5 jako średnią. Kontakt na 5.

Opinie nt. sklepu potockaperfumery.pl

22 sie 2024
28 sie 2024
29 sie 2024
Droga Doroto, Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Zazwyczaj nie otwieramy paczek przygotowanych przez producenta przed ich wysyłką. Gdybyś skontaktowała się z nami mailowo, z chęcią byśmy dosłali brakujący zapach lub wymienili cały zestaw na nowy. Z dołączonego zdjęcia wynika, że brakuje tutaj zapachu Blu Mare, natomiast wspomniany przez Ciebie zapach ciasteczkowy, Bianco Latte, jest w zestawie. Wkrótce napiszemy do Ciebie z propozycją rozwiązania tej sytuacji i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś była w pełni zadowolona z naszych działań. Prosimy o bezpośredni kontakt w przyszłości, abyś nie musiała martwić się przez tak długi czas po dostawie :) Serdecznie pozdrawiamy, Justyna i Dawid
22 sie 2024
23 sie 2024
Dzień dobry Bożeno, czy możemy prosić o informację co w naszej usłudze Ci się nie podobało, że dałaś ocenę 3/5? Chcemy się stawać coraz lepsi i jeśli ktoś nie jest zadowolony z naszej usługi to z chęcią chcielibyśmy się dowiedzieć z jakiego powodu, żeby móc to naprawić i ulepszyć w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na kontakt z Twojej strony :)
24 lip 2024

Solidna perfumeria

Szybka wysyłka. Próbki perfum w ładnych i estetycznie oznaczonych buteleczkach, co dla mnie jest bardzo ważne. Próbki faktycznie zawierają wybraną pojemność ( niestety inne sklepy oszukują w tej kwestii) Bardzo polecam perfumerię i jak i kanał Pani Justyny.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za tak szczegółową i pozytywną opinię! Cieszymy się, że doceniłaś szybką wysyłkę oraz estetycznie oznaczone buteleczki z próbkami. Rzetelność i zadowolenie naszych klientów są dla nas priorytetem. Cieszymy się również, że polecasz naszą perfumerię i kanał Pani Justyny. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziesz mogła cieszyć się naszymi produktami. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
6 sie 2024
Podoba mi się wszystko! Asortyment,w tym dużo włoskich marek . Szacunek do klienta. Szybkość wysyłki.Możliwość przetestowania .No i oczywiście wspaniałe filmiki. Gdyby nie one,nie wiedziałabym o tej perfumerii. Pozdrawiam serdecznie. Gośka.
7 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! 😍😍😍 Cieszymy się, że podoba Ci się nasz asortyment oraz podejście do klienta oraz szybkość wysyłki :) Cieszymy się również, że praca Justyny na YT pomogła Ci nas znaleźć. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie, Justyna i Dawid
15 sie 2024

Wspaniałe doświadczenie!

Świetnie zapakowana paczuszka, szybka wysyłka i miła niespodzianka w postaci próbeczki, ponadto muszę zwrócić uwagę na przemiły kontakt i szybką odpowiedź na moje zapytanie. Sklep szybko stał się jednym z moich ulubionych :-)
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za tak serdeczną opinię! Cieszymy się, że doceniasz staranne pakowanie, szybką wysyłkę oraz niespodziankę w postaci próbki. To dla nas ogromna radość, że kontakt z nami spełnił Twoje oczekiwania. Cieszymy się, że nasz sklep stał się jednym z Twoich ulubionych! Pozdrawiamy serdecznie!
21 lip 2024
Na początku nie mogłam złożyć zamówienia: zadzwoniłam pod podany numer telefonu: bardzo delikatnie mi pomogli, wszystko wyjaśnili, dobre podejście do klienta, rozumiem, że zostanę z tym sklepem na dłużej
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że mimo początkowych trudności, nasza "skromna obsługa ;)" mogła Ci pomóc i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Twoje zadowolenie i dobre doświadczenia z zakupów są dla nas najważniejsze. Cieszymy się, że planujesz zostać z nami na dłużej i zapraszamy ponownie! Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
11 sie 2024
Estetyczna stronka. Szybkie wysyłki. Brak problemów z kupowaniem. Proszę o poszerzanie asortymentu. Np. o zapach Shanghai 1930 od Astrophil & Stella..🧡💜🩵 Dziękuję
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię i miłe słowa o naszej stronie oraz obsłudze zamówień! Cieszymy się, że zakupy u nas przebiegają bez problemów. Dziękujemy również za sugestię dotyczącą poszerzenia asortymentu. Zawsze jesteśmy otwarci na propozycje i z radością rozważymy wprowadzenie tego zapachu do naszej oferty. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie,
4 sie 2024

Perfumeria godna polecenia.

Szybka realizacja zamówienia. Piękne zapachy. Pasja właścicielki - to coś co sprawia, że chce się wracać po kolejne zamówienia. Stale powiększany asortyment.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! Cieszymy się, że doceniasz szybką realizację zamówienia, piękne zapachy oraz pasję właścicielki. Twoje słowa motywują nas do dalszej pracy i rozwijania asortymentu. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
18 sie 2024
Szybka przesyłka, dobrze zabezpieczona. Życzę utrzymywania dalszego bardzo dobrego poziomu obsługi klienta oraz rozszerzania oferty zapachów w sklepie.
20 sie 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkiej i dobrze zabezpieczonej przesyłki. Zrobimy wszystko, aby nadal utrzymywać wysoki poziom obsługi i z radością będziemy pracować nad poszerzeniem oferty zapachów. Pozdrawiamy serdecznie!

Polecam na 1000%

Zamówienie jak zwykle dobrze spakowane, szybka wysyłka i mega miłe osoby na pokładzie ❤️ Polecam to moje nie pierwsze i nie ostatnie zamówienie 🥰
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją wspaniałą opinię! 🥰🥰🥰 Cieszymy się, że doceniasz staranne pakowanie zamówień, szybką wysyłkę oraz nasz miły zespół. To dla nas ogromna radość, że wracasz do nas po kolejne zakupy. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. ❤️ Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
1 sie 2024
Szybka realizacja zamówienia, możliwość zamówienia próbki w rozsądnej cenie, przejrzysta strona internetowa. Wszystko jest jak należy.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że doceniłaś szybką realizację zamówienia, możliwość zakupu próbek w rozsądnej cenie oraz naszą stronę internetową. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid