potockaperfumery.pl- Logo - Opinie

potockaperfumery.pl

Opinie (250) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (250)

27 sie 2024
Dobry wybór perfum niszowych, zniżka dla widzów kanału na YT, do zamówienia dołączona kartka, odręcznie podpisana, próbki zapachów są w estetycznych szklanych atomizerach. Perfumeria mogłaby reagować na oznaczenia na Instagramie, taka luźna sugestia.

28 sie 2024
Dałabym więcej ale otrzymałam inne pudełko z próbkami niż zamawiam 13 szt. próbek przysłano 12 i nie ma w nim tego zapachu na którym mi zależało. Trwałość zapachów oceniam na 2,5 jako średnią. Kontakt na 5.

Opinie nt. sklepu potockaperfumery.pl

2 sie 2024

Piękne perfumy

Szybka realizacja zamówienia, dokładny opis perfum, świetna jakość produktów, pięknie pachnące perfumy
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniłaś szybką realizację zamówienia, dokładne opisy perfum oraz wysoką jakość naszych produktów. To wspaniale, że nasze perfumy tak bardzo Ci się podobają. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid

perfekcja i profesjonalizm

Jedyne co mi przychodzi na myśl to: PERFEKCJA I PROFESJONALIZM dziękuję, wrócę po więcej
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinię! 😍😍😍 Twoje słowa "PERFEKCJA I PROFESJONALIZM" są dla nas ogromnym komplementem. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych usług i z niecierpliwością czekamy na Twoją kolejną wizytę. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
4 sie 2024
Zamówienie przebiegło sprawnie.Profesjonalna i miła obsługa.Towar ładnie zapakowany.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że zamówienie przebiegło sprawnie i że doceniasz naszą obsługę oraz pakowanie towaru 😍 Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
2 sie 2024
Bardzo dobrej jakości perfumy, wszystkie pachną nietuzinkowo i niepowtarzalnie;)
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną opinię! Cieszymy się, że doceniłaś jakość naszych perfum oraz ich nietuzinkowe i niepowtarzalne kompozycje. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych wspaniałych zapachowych odkryć. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
5 sie 2024
Możliwość zamówienia niszowych perfum o małej pojemności aby sprawdzić zapach
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz możliwość zamówienia perfum o małej pojemności, aby sprawdzić zapach, bardzo nam na tym zależało dobierając asortyment. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu udanych zapachowych odkryć. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
8 sie 2024
Szybka i profesjonalna obsługa. Perfumy cudowne i na plus za dodane próbki
20 sie 2024
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi oraz że nasze perfumy przypadły Ci do gustu. Miło nam, że doceniłaś również dodane próbki :) Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych zapachowych odkryć! Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid

Wrócę.

Szybka przesyłka, duży wybór niszowych perfum. Na pewno wrócę na zakupy:)
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniłaś wysyłkę oraz nasz asortyment niszowych perfum. Zapraszamy ponownie na zakupy i życzymy wielu kolejnych udanych odkryć zapachowych! Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
29 lip 2024

Idealne perfumy

Bardzo szybka wysyłka, ladnie zapakowana. A perfumy po prostu cudowne
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniłaś szybką wysyłkę i staranne pakowanie. To wspaniale, że nasze perfumy Bianco Latte przypadły Ci do gustu. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
31 lip 2024
Bardzo przyjemny, otulający zapach. Ekspresowa wysyłka, polecam.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że Bianco Latte przypadł Ci do gustu swoim przyjemnym, otulającym zapachem. Również dziękujemy za docenienie naszej ekspresowej wysyłki. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
23 lip 2024
Ładnie zapakowana przesyłka z miłą karteczką. Zapach ciekawy.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniłaś staranne zapakowanie przesyłki i karteczkę. To dla nas ważne, że zapach Tonkazure również przypadł Ci do gustu. Mamy nadzieję, że w przyszłości odkryjesz u nas jeszcze więcej ciekawych zapachów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
14 sie 2024

Polecam!

Szybka wysyłka, próbki dobrze zabezpieczone. Zapachy piękne!
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz szybką wysyłkę, staranne zabezpieczenie próbek i że nasze zapachy przypadły Ci do gustu. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych zapachowych odkryć! Serdeczne pozdrowienia
17 sie 2024

Piękne perfumy

Trwałe nieziemskie perfumy Zapach rewelacyjny Polecam !
20 sie 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że zapach okazał się trwały i nieziemski. To wspaniale, że jesteś zadowolona i polecasz nasze perfumy! Pozdrawiamy serdecznie!
8 sie 2024
Szybka wysyłka. Super możliwość testowania zapachów.
20 sie 2024
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz szybką wysyłkę oraz możliwość testowania zapachów. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu udanych zapachowych odkryć! Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
6 sie 2024
wspaniała obsługa, świetny asortyment, dobre promki
3 sie 2024
Ładnie zapakowane, szybka wysyłka, muły gratis.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniłaś staranne pakowanie, szybką wysyłkę i miły gratis. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
24 lip 2024
Ciekawe i intrygujące perfumy, Tonkazure super.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że nasze perfumy, a zwłaszcza Tonkazure, przypadły Ci do gustu i wzbudziły Twoje zainteresowanie. Mamy nadzieję, że w przyszłości odkryjesz u nas jeszcze więcej fascynujących zapachów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
12 sie 2024
Szybka wysyłka i gratis na urodziny. Dziekuje
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniłaś naszą szybką wysyłkę i urodzinowy gratis. To dla nas przyjemność, że mogliśmy sprawić Ci radość. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów! Serdeczne pozdrowienia
11 sie 2024
Super obsługa pięknie zapakowane zamówienie
20 sie 2024
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z obsługi oraz że doceniłeś staranne pakowanie zamówienia. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
31 lip 2024
Szybka dostawa, dobrze opakowane zamówienie
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się z doceniania szybkiej dostawy oraz starannie opakowanego zamówienia. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
3 sie 2024
Zawsze szybka i profesjonalna obsługa.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką i profesjonalną obsługę. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid