potockaperfumery.pl- Logo - Opinie

potockaperfumery.pl

Opinie (245) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (245)

27 sie 2024
Dobry wybór perfum niszowych, zniżka dla widzów kanału na YT, do zamówienia dołączona kartka, odręcznie podpisana, próbki zapachów są w estetycznych szklanych atomizerach. Perfumeria mogłaby reagować na oznaczenia na Instagramie, taka luźna sugestia.

28 sie 2024
Dałabym więcej ale otrzymałam inne pudełko z próbkami niż zamawiam 13 szt. próbek przysłano 12 i nie ma w nim tego zapachu na którym mi zależało. Trwałość zapachów oceniam na 2,5 jako średnią. Kontakt na 5.

Opinie nt. sklepu potockaperfumery.pl

11 sie 2024
Super obsługa pięknie zapakowane zamówienie
20 sie 2024
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z obsługi oraz że doceniłeś staranne pakowanie zamówienia. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
31 lip 2024
Szybka dostawa, dobrze opakowane zamówienie
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się z doceniania szybkiej dostawy oraz starannie opakowanego zamówienia. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
3 sie 2024
Zawsze szybka i profesjonalna obsługa.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz naszą szybką i profesjonalną obsługę. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
23 lip 2024
Szybkość wysyłki, podejście do klienta.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniłaś naszą szybką wysyłkę oraz podejście do klienta. Mamy nadzieję, że w przyszłości znów będziemy mogli Cię zadowolić naszymi usługami. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
11 sie 2024
Ekspresowa wysyłka i piękne zapachy :)
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz naszą wysyłkę i zapachy. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów! Serdeczne pozdrowienia
8 sie 2024
Bardzo starannie zapakowana przesyłka.
20 sie 2024
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasza staranność pakowania jest pozytywnie odbierana :) Bardzo zależy nam na tym, żeby zawartość naszych paczek docierała do odbiorcy nienaruszona w transporcie :) Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
12 sie 2024
Szybka wysyłka, starannie zapakowane.
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkiej wysyłki i pakowania. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów! Serdeczne pozdrowienia
MW
12 sie 2024
Czas realizacji zamówienia,kontakt.
20 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z czasu realizacji zamówienia i kontaktu z nami. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów! Serdeczne pozdrowienia
27 lip 2024
Wszystko super. Super perfumerię!
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszych usług i perfumerii. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu udanych zapachowych odkryć. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
3 sie 2024
Wszystko w najlepszym porządku
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że wszystko było w najlepszym porządku. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
23 lip 2024
Zapach piękny. Szybka dostawa.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona zarówno z zapachu Tonkazure, jak i z szybkiej dostawy. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
17 sie 2024
Szybka wysyłka i super zapach
20 sie 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że doceniasz szybką wysyłkę i jesteś zadowolona z zapachu. Pozdrawiamy serdecznie!
Piękne, solidne perfumetki.
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że nasze perfumetki przypadły Ci do gustu swoją urodą i solidnym wykonaniem. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Perfumetki trzeba czymś wypełnić ;) Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
28 lip 2024
asortyment, serwis, ceny
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją opinię! 😍 Zawsze staramy się oferować szeroki wybór wyjątkowych zapachów, zapewniać doskonałą obsługę oraz konkurencyjne ceny. Mamy nadzieję, że w przyszłości ciągle będziesz zadowolona z naszych produktów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
18 sie 2024
Niezwykłe zapachy.
20 sie 2024
Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że nasze zapachy zrobiły na Tobie tak pozytywne wrażenie. Pozdrawiamy serdecznie!
100% satysfakcji
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś w pełni zadowolona z naszych usług. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
27 lip 2024
21 lip 2024
29 lip 2024
6 sie 2024
Bardzo dziękujemy za Twoją rekomendację! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych produktów i usług. Zapraszamy ponownie i życzymy wielu kolejnych udanych zakupów. Serdeczne pozdrowienia, Justyna i Dawid
18 sie 2024