milion-krzesel.pl- Logo - Opinie

milion-krzesel.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (68)

16 maj 2024
Polecam krzesła wykonane perfekcyjnie i w ekspresowym tempie! Kontakt ze sprzedawcą super! Pomoc w doborze materiału i wysłanie próbek co bardzo pomogło !

Prosiłem w rozmowie telefonicznej na ich infolinii o wyjaśnienie defektów w wykonaniu siedzisk hokerów. Pani obiecała konsultację z kierownikiem produkcji … i do dziś zero kontaktu. Siedziska hokerów z fatalnie wypełnioną pianką. Najgorsze jest fakt totalnej ignorancji zgłoszonego problemu. Nie polecam tej firmy.

Opinie nt. sklepu milion-krzesel.pl

2 wrz 2024
Długo szukałam odpowiednich krzeseł do mojego salonu. Natrafiłam na stronę Firmy Milion Krzeseł.pl . Otrzymałam próbki materiałów i drewna z jakiego wykonywane są krzesła. Ku mojemu zdziwieniu udało mi się spośród nich wybrać te ,które idealnie dopasowane są do moich mebli. Krzesła wykonane solidnie. Poza tym sa naprawdę Bardzo wygodne. Kontakt z firmą bez problemowy. Zarówno telefoniczny jak i email. Polecam krzesła zakupione w Miliony Krzeseł.pl :):):)
6 wrz 2024
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię. Bardzo się cieszymy, że krzesła spełniły Pani oczekiwania, a cały proces zakupowy był dla Pani satysfakcjonujący. Pozdrawiamy!
Bardzo wygodne krzesła. Solidnie wykonane. Zgodne z opisem na stronie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu milion-krzesel.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nas cieszy, że jest Pani zadowolona z wykonania naszych krzeseł. Pozdrawiamy

Krzesla

Piękne krzesła, zgodnie z zamówieniem. Kontakt z firmą bardzo sprawny,
Odpowiedź ze sklepu milion-krzesel.pl
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że cały proces zakupowy w naszym sklepie był dla Pani satysfakcjonujący. Serdecznie pozdrawiamy
Piękne krzesła. Świetnie zabezpieczena przesyłka na palecie.
Piękne krzesla, troch e trzeba czekac , ale warto. Polecam
Odpowiedź ze sklepu milion-krzesel.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię oraz za wyrozumiałość odnośnie czasu produkcji naszych krzeseł. Cieszymy się, że spełniły one Pani oczekiwania. Zapraszamy ponownie
Wszystko super .krzesła porządnie wykonane
Odpowiedź ze sklepu milion-krzesel.pl
Serdecznie dziękujemy za opinię. Niezmiernie się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupu. Pozdrawiamy.
ok polecam
4 sie 2024
Piękne, dobrze wykonane i wygodne krzesła.Perfekcyjnie zabezpieczone do transportu.Firma godna polecenia.
13 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za ocenę naszego sklepu. Bardzo nas cieszy, że jest Pani zadowolona z dokonanego zakupu. Pozdrawiamy.