milion-krzesel.pl- Logo - Opinie

milion-krzesel.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (68)

16 maj 2024
Polecam krzesła wykonane perfekcyjnie i w ekspresowym tempie! Kontakt ze sprzedawcą super! Pomoc w doborze materiału i wysłanie próbek co bardzo pomogło !

Prosiłem w rozmowie telefonicznej na ich infolinii o wyjaśnienie defektów w wykonaniu siedzisk hokerów. Pani obiecała konsultację z kierownikiem produkcji … i do dziś zero kontaktu. Siedziska hokerów z fatalnie wypełnioną pianką. Najgorsze jest fakt totalnej ignorancji zgłoszonego problemu. Nie polecam tej firmy.

Opinie nt. sklepu milion-krzesel.pl

5 sie 2024
Bardzo dobrej jakości krzesła. Solidnie i starannie wykonane.
13 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jakości wykonania naszych produktów. Pozdrawiamy.
8 sie 2024
Krzesła przepiękne.Jestem zachwycona.Dziekuje
13 sie 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. Cieszymy się, że nasze krzesła przypadły Pani do gustu. Życzymy miłego użytkowania.
6 sie 2024
2 sie 2024
1 sie 2024

Krzesła starannie wykonane, z możliwości dostosowania materiału z którego mają być zrobione. Świetny kontakt i szybko zrealizowane zamówienie. Polecam jak najbardziej
13 sie 2024
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że cały proces zamówienia w naszym sklepie był dla Pani satysfakcjonujący. Zapraszamy ponownie!
7 lip 2024
Polecam. Solidne wykonanie krzeseł , bardzo dobrze zabezpieczone do transportu.
11 lip 2024
Dziękujemy serdecznie za recenzję. Jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona z zakupów w naszym sklepie. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
9 lip 2024

krzesła sa takie jak chciałam, wygodne, piękne
11 lip 2024
Serdecznie dziękujemy za opinię. Niezmiernie się cieszymy, że jest Pani zadowolona z zakupu. Pozdrawiamy.
9 lip 2024

Krzesła piękne, wysylka terminowa.
11 lip 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię. Cieszymy się, że krzesła przypadły Pani do gustu. Pozdrawiamy.
19 lip 2024
Piękne krzesło, dostawa super
13 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nam miło, że nasze krzesła i dostawa spełniły Pani oczekiwania. Zapraszamy do nas ponownie.
13 lip 2024

Super krzesła

Wykonanie b.dobra jakość
19 lip 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nas cieszy, że jest Pan zadowolony z wykonania naszych krzeseł. Pozdrawiamy.
IM
Irena M.
Ośno Lubuskie
Super produkt polecam
13 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię. Bardzo nam miło, że jest Pani zadowolona z wykonania naszych krzeseł. Pozdrawiamy!
29 lip 2024
28 lip 2024