milion-krzesel.pl- Logo - Opinie

milion-krzesel.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (68)

16 maj 2024
Polecam krzesła wykonane perfekcyjnie i w ekspresowym tempie! Kontakt ze sprzedawcą super! Pomoc w doborze materiału i wysłanie próbek co bardzo pomogło !

Prosiłem w rozmowie telefonicznej na ich infolinii o wyjaśnienie defektów w wykonaniu siedzisk hokerów. Pani obiecała konsultację z kierownikiem produkcji … i do dziś zero kontaktu. Siedziska hokerów z fatalnie wypełnioną pianką. Najgorsze jest fakt totalnej ignorancji zgłoszonego problemu. Nie polecam tej firmy.

Opinie nt. sklepu milion-krzesel.pl

20 maj 2024
Pierwszy raz zamówiłam mebel przez internet, moje krzesła okazały się bardzo dobrej jakości, w kolorze takim jaki chciałam . Jestem bardzo zadowolona.
23 maj 2024
Dziękujemy za pozostawienie nam pozytywnej opinii. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta i Pani recenzja potwierdza nasze wysiłki. Życzymy wiele radości z nowych mebli i zapraszamy do ponownych zakupów w przyszłości!
17 maj 2024
Bardzo wysokiej jakości towary, zarówno materialy jak i robocizna to prawdziwe mistrzostwo świata. Gratuluje!!!!
23 maj 2024
Dziękujemy za tak wspaniałą opinię. Bardzo nas cieszy, że jakość naszych towarów i wykonania została doceniona. Zapraszamy ponownie i życzymy miłego użytkowania naszych produktów!
26 kwi 2024
bardzo dobry kontakt ze sklepem, zamówione krzesła wyglądają na żywo jeszcze lepiej, zdecydowanie polecam
23 maj 2024
Dziękujemy serdecznie za opinię. Cieszymy się, że krzesła spełniły Pana oczekiwania i że kontakt z naszym sklepem był satysfakcjonujący. Zapraszamy ponownie!
9 maj 2024
Polecam sprzedawcę. Szybko zrealizowane zamówienie, krzesła wyjątkowo solidne i wygodne.
23 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości realizacji zamówienia oraz jakości naszych krzeseł. Życzymy miłego użytkowania.
2 cze 2024
Wszystko w jak najlepszym porządku, od zamówienia do dostarczenia krzeseł. Polecam
6 cze 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z przebiegu całego zamówienia. Pozdrawiamy serdecznie.
26 maj 2024
Bardzo fajny sklep. Przemiła obsługa i duży wybór krzeseł. polecam
29 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasza obsługa oraz szeroki wybór krzeseł przypadły Pani do gustu. Zapraszamy ponownie i dziękujemy za polecenie.
1 cze 2024