milion-krzesel.pl- Logo - Opinie

milion-krzesel.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (68)

16 maj 2024
Polecam krzesła wykonane perfekcyjnie i w ekspresowym tempie! Kontakt ze sprzedawcą super! Pomoc w doborze materiału i wysłanie próbek co bardzo pomogło !

Prosiłem w rozmowie telefonicznej na ich infolinii o wyjaśnienie defektów w wykonaniu siedzisk hokerów. Pani obiecała konsultację z kierownikiem produkcji … i do dziś zero kontaktu. Siedziska hokerów z fatalnie wypełnioną pianką. Najgorsze jest fakt totalnej ignorancji zgłoszonego problemu. Nie polecam tej firmy.

Opinie nt. sklepu milion-krzesel.pl

4 cze 2024

Krzesło robi wrażenie!

Wykonanie krzesła i opakowanie do wysyłki przerosło moje oczekiwanie! Cóż powiedzieć super robota jestem bardzo zadowolona😀
6 cze 2024
Bardzo dziękujemy za tak serdeczną opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z dokonanych u nas zakupów. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.

Towar zgodny z zamówieniem

Krzesła są ok. Zobaczymy jak to będzie wyglądało wraz ich z użytkowaniem. Na chwilę obecną jestem zadowolony.
21 cze 2024
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych krzeseł, mamy nadzieję, że to się nie zmieni. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag, jesteśmy do dyspozycji.
12 cze 2024
Polecam firmę. Super, że można zamówić próbnik tkanin i wybawien drewna. Krzesła są bardzo dobrej jakości i naprawdę mi się podobają :) Kontakt z firmą także jest dobry, a godzinę dostawy ustalono ze mna.
14 cze 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Bardzo nas cieszy, że próbki tkanin i wybarwień drewna okazały się pomocne. Zapraszamy ponownie i dziękujemy za polecenie.
4 cze 2024

Piękne, jakościowe krzesła, sprawna i szybka obsługa

Bardzo szybka i sprawna wysyłka. Krzesła przepiękne i bardzo solidnie wykonane. Polecam!
6 cze 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkiej realizacji oraz jakości naszych krzeseł. Pozdrawiamy!
13 cze 2024
Bardzo dobre wykonanie. Solidnie spakowane. Bardzo dobry zakup za rozsądne pieniądze
14 cze 2024
Dziękujemy serdecznie za recenzję. Jest nam bardzo miło, że jest Pan zadowolony z dokonanego w naszym sklepie zakupu. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
10 cze 2024
Rewelacyjne wykonanie oraz super kontakt ze sklepem. Polecam
14 cze 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszy nas, że jest Pan zadowolony z jakości wykonania krzeseł i obsługi naszego sklepu. Pozdrawiamy!
29 cze 2024
Krzesła naprawdę super wykonane, wygodne i bardzo ładne:) Szczerze polecam firmę MilionKrzeseł
4 lip 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Cieszy nas, że jest Pani zadowolona z jakości wykonania naszych krzeseł. Pozdrawiamy.
25 cze 2024
Przepiekne krzesla, a do tego bardzo wygodne 😊 dziękuję ❤️
27 cze 2024
Dziękujemy za opinię. Bardzo nam miło, że nasze krzesła przypadły Pani do gustu zarówno pod względem estetyki, jak i komfortu. Pozdrawiamy!
Krzesła rewelacja. Piękne a zarazem Wygodne.Polecam
14 cze 2024
Dziękujemy za recenzję. Miło słyszeć, że krzesła spełniły Pani oczekiwania zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu. Serdecznie pozdrawiamy.
JC
Jaromir A C.
s Gravenhage
27 cze 2024
Bardzo ładne i terminowo dostarczone krzesła.
28 cze 2024
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z dokonanych u nas zakupów. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie.
23 cze 2024
Polecam w 100%
27 cze 2024
Dziękujemy bardzo za polecenie i życzymy miłego użytkowania naszych produktów.
28 cze 2024
24 cze 2024
22 cze 2024
22 cze 2024
16 cze 2024
3 cze 2024
16 maj 2024
23 maj 2024
Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię! Bardzo nam miło, że nasze krzesła i szybka realizacja zamówienia spełniły Pani oczekiwania. Zawsze staramy się zapewnić najlepszy kontakt i pomoc naszym klientom. Zapraszamy ponownie!
17 maj 2024
Świetna obsługa i doradztwo przy wyborze produktów. Szybko zrealizowane zamówienie, czułem się zaopiekowany przez cały proces sprzedaży
23 maj 2024
Dziękujemy za miłe słowa. To dla nas ogromna satysfakcja, że nasza obsługa i doradztwo spełniły Pana oczekiwania, a zamówienie zostało zrealizowane szybko. Miło słyszeć, że czuł się Pan zaopiekowany podczas całego procesu. Zapraszamy ponownie!