meblekolonialne24.pl- Logo - Opinie

meblekolonialne24.pl

Opinie (171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (171)

16 sie 2024
Łatwiej wyliczać wady niż zalety. Żadnych wad nie stwierdzam, a co do zalet nie zamierzam wyliczać - po prostu wszystkie aspekty od zamówienia do realizacji przebiegają w sposób całkowicie profesjonalny. POLECAM

6 cze 2024
Kupiłam 2 fotele ze skóry. Z twardych, metalowych poręczy po 6 mies. użytkowania zszedł czarny, nietrwały lakier, co wygląda obskurnie.
EK

Opinie nt. sklepu meblekolonialne24.pl

5 sie 2024
Produkt zgodny z opisem. Polecam.
12 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie.
5 sie 2024
26 lip 2024
21 lip 2024
20 lip 2024
9 lip 2024
Bylo OK i chetnie znowu skorzystam gdy znajde cos ciekawego.
12 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z zakupów. Z niecierpliwością czekamy na Państwa kolejną wizytę i mamy nadzieję, że znajdą Państwo u nas coś, co ponownie przyciągnie uwagę. Do zobaczenia!
2 lip 2024
Zamówione przebiegło sprawnie i szybko. Polecam tę firmę.
12 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że cały proces zamówienia przebiegł zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Państwa polecenie jest dla nas niezwykle ważne. Zapraszamy ponownie!
11 lip 2024
Piękny stół. Dobra jakość i solidne wykonanie
12 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że stół spełnił Państwa oczekiwania pod względem jakości i wykonania. Państwa zadowolenie jest dla nas niezwykle ważne. Zapraszamy ponownie!
PW
Paweł W.
Łódź
2 lip 2024
Miło obsługa dobry produkt
12 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni zarówno z obsługi, jak i z jakości produktu. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie.
16 lip 2024
16 lip 2024
9 lip 2024
1 lip 2024
17 cze 2024
3 cze 2024
Piękny, niepowtarzalny stół, na obrazku nie odzwierciedla tego ideału,w rzeczywistości jest o niebo ładniejszy,jakość wykonania idealna,no i nade wszystko moje ulubione konkretne drewno.Polecam wszystkim!
13 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że stół w rzeczywistości przerósł Państwa oczekiwania i że jego jakość oraz materiał spełniają Państwa wymagania. Państwa rekomendacja jest dla nas ogromnym komplementem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 cze 2024
Sklep i wysyłka rewelacja , konsola przepiękna , robi wrażenie na klijentach . Polecam z całego serca , to są meble ponadczasowe , ja jestem zakochana dożywotnio w nich !!! Pozdrawiam !!!
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zarówno obsługa, jak i konsola spełniły Państwa oczekiwania. To dla nas ogromna radość, że meble robią takie wrażenie i że są Państwo zadowoleni. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie.
4 cze 2024

Szybka obsługa i ładne meble

To, czy są ładne, to oczywiście kwestia gustu. Mi się podobają. Natomiast faktem jest szybka i bezproblemowa obsługa. Jedyne, czego bym sobie życzył, to obniżka cen ...
13 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty przypadły Państwu do gustu oraz że obsługa była szybka i bezproblemowa. Doceniamy Państwa sugestię dotyczącą cen i weźmiemy ją pod uwagę. Zapraszamy do kolejnych zakupów!