meblekolonialne24.pl- Logo - Opinie

meblekolonialne24.pl

Opinie (171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (171)

16 sie 2024
Łatwiej wyliczać wady niż zalety. Żadnych wad nie stwierdzam, a co do zalet nie zamierzam wyliczać - po prostu wszystkie aspekty od zamówienia do realizacji przebiegają w sposób całkowicie profesjonalny. POLECAM

6 cze 2024
Kupiłam 2 fotele ze skóry. Z twardych, metalowych poręczy po 6 mies. użytkowania zszedł czarny, nietrwały lakier, co wygląda obskurnie.
EK

Opinie nt. sklepu meblekolonialne24.pl

- -.
GNIEW
4 cze 2024
Dobra i uczciwa korespondencja, meble dostarczone w całości i dobrze zapakowane w sposób ostrożny się obsługiwali przemili kurierze dziękuję
13 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że korespondencja oraz proces wysyłki był dla Państwa satysfakcjonujący. Z przyjemnością przekażemy podziękowania kurierowi. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 cze 2024
Bardzo ładne i porządnie wykonane meble. Stolarz, który kiedyś robił u mnie coś w domu, był zachwycony i pytał, gdzie kupione. Polecam!
19 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! To wspaniale słyszeć, że zarówno Państwo, jak i profesjonalista w dziedzinie stolarstwa docenił jakość naszych mebli. Państwa rekomendacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 cze 2024
Obsługa bez zastrzeżeń, Panowie z profesjonalnym podejściem do klienta. Umieją doradzić, pomóc I rozwiązać problem. Polecam ten sklep!!!
13 sie 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że obsługa oraz profesjonalne podejście naszego zespołu spełniły Państwa oczekiwania. Państwa rekomendacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 cze 2024
Praktycznie całe mieszkanie umeblowane mam meblami zakupionymi w Meble kolonialne24.pl i nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa.
13 sie 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że nasze meble idealnie pasują do Państwa mieszkania i że są Państwo z nich zadowoleni. To dla nas ogromna radość, że jesteśmy częścią Państwa wnętrza. Z niecierpliwością czekamy na Państwa kolejne zakupy!
4 cze 2024
Obsługa klienta bez zastrzeżeń, meble dużo ładniejsze niż na zdjęciach . Jestem bardzo zadowolona z zakupów i polecam innym !!!
12 sie 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że obsługa klienta spełniła Państwa oczekiwania, a meble okazały się jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach. Państwa zadowolenie i rekomendacja są dla nas ogromnym komplementem. Zapraszamy serdecznie do kolejnych zakupów!
4 cze 2024

Meble piękne...z sercem i pasją…

Meble piękne...z sercem i pasją wykonane. Obsługa i kontakt doskonały, bardzo miła Pani. Polecam serdecznie...warto poczekać 😊
13 sie 2024
Dziękujemy za tak ciepłe słowa! Cieszymy się, że meble spełniły Państwa oczekiwania i że docenili Państwo naszą pasję w ich tworzeniu. Dziękujemy również za miłe słowa dotyczące obsługi. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zapraszamy serdecznie do kolejnych zakupów!
4 cze 2024
Paterę jaką zamówiłam jest piękna , można powiedzieć unikatowa wykonana z dbałością o szczegóły. Polecam zakupy
13 sie 2024
Dziękujemy za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że patera przypadła Państwu do gustu i że docenili Państwo jej unikalność oraz precyzję wykonania. Państwa rekomendacja jest dla nas ogromnym komplementem. Zapraszamy ponownie!
3 cze 2024
Szybką wymiana uszkodzonej szafki + po roku użytkowania szafka dalej prezentuje się pięknie i jest super jakosci
13 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wymiana uszkodzonej szafki przebiegła sprawnie i że po roku użytkowania nadal prezentuje się pięknie oraz utrzymuje wysoką jakość. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 cze 2024
Mebelki dojechały szybko i są bardzo klimatyczne nadają pomieszczeniu fajny ciepły styl i są niepowtarzalne .
13 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że meble dotarły szybko i wprowadziły ciepło do Państwa przestrzeni. To dla nas wielka radość. Zapraszamy do kolejnych zakupów!

Stół sheesham.

Wszystko w najlepszym porządku. Stolik bardzo ładny, rozmiar odpowiedni do mojej małej kuchni. Polecam!
13 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że stolik idealnie pasuje do Państwa kuchni i spełnia oczekiwania. Państwa zadowolenie i rekomendacja są dla nas największą nagrodą. Zapraszamy ponownie!
4 cze 2024
Mebel zakupiony jest wykonany stylu który pasuje w pomieszczenia klasyczny jak i nowoczesnych
13 sie 2024
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że mebel doskonale wpisuje się zarówno w klasyczne, jak i nowoczesne wnętrza. Państwa zadowolenie z wyboru jest dla nas bardzo ważne. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
4 cze 2024
Nie mam zastrzezeń co do zamówionego towaru , realizacji i kontaktu . Wszystko przebiegło ok
13 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie, realizacja oraz kontakt były zgodne z Państwa oczekiwaniami. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
4 cze 2024
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą. Meble piękne , takie same jak na zdjęciu.
13 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! Cieszymy się, że kontakt z obsługą oraz jakość mebli spełniły Państwa oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów!
4 cze 2024
Mebel jeszcze piękniejszy niż na zdjęciach. Pełen profesjonalizm. Polecam!
13 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że mebel spełnił oczekiwania i że docenili Państwo nasz profesjonalizm. Państwa rekomendacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 cze 2024
Meble przepiękne. Po roku użytkowania stan bdb. Polecam sklep i produkty.
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów oraz obsługi. Państwa rekomendacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 cze 2024
Piekne meble! Mamy 7 z kolekcji i jesteśmy bardzo zadowoleni.. polecamy!
19 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z mebli z naszej kolekcji i że spełniają one Państwa oczekiwania. Państwa rekomendacja jest dla nas ogromnym komplementem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
4 cze 2024
Świetny kontakt ze sprzedającym. Duża pomoc w doborze mebli.
13 sie 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że kontakt ze sprzedającym spełnił Państwa oczekiwania i że mogliśmy pomóc w doborze mebli. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
4 cze 2024
Bardzo Ładne, stabilne, dobrze wykonane, robią wrażenie :)
13 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za tak pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania pod kątem wyglądu, a także wykonania. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie!
4 cze 2024
Wykonanie, czas oczekiwania na przesyłkę, bdb. kontakt,
13 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wykonanie produktu, czas oczekiwania na przesyłkę oraz kontakt spełniły Państwa oczekiwania. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
4 cze 2024
Miła obsługa, dostosowanie się do potrzeb Kupującego.
12 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że obsługa spełniła Państwa oczekiwania i że mogliśmy dostosować się do potrzeb. Państwa zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!