meblekolonialne24.pl- Logo - Opinie

meblekolonialne24.pl

Opinie (171) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (171)

16 sie 2024
Łatwiej wyliczać wady niż zalety. Żadnych wad nie stwierdzam, a co do zalet nie zamierzam wyliczać - po prostu wszystkie aspekty od zamówienia do realizacji przebiegają w sposób całkowicie profesjonalny. POLECAM

6 cze 2024
Kupiłam 2 fotele ze skóry. Z twardych, metalowych poręczy po 6 mies. użytkowania zszedł czarny, nietrwały lakier, co wygląda obskurnie.
EK

Opinie nt. sklepu meblekolonialne24.pl

3 cze 2024
Meble super jakości i usługa na najwyższym poziomie 😀
13 sie 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że jakość mebli oraz nasza usługa spełniły Państwa oczekiwania. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy serdecznie do kolejnych zakupów! 😊
6 cze 2024
Bardzo dobry towar, bezpieczna i szybka przesyłka.
12 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z jakości towaru oraz z przebiegu procesu wysyłki. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
4 cze 2024
MIŁA OBSŁUGA , SZYBKI TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA.
12 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z obsługi, a także czasu realizacji zamówienia. Państwa satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
13 cze 2024
WSZYSTKO W JAK NAJLEPSZYM PORZĄDKU - POLECAM
12 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię! Cieszymy się, że wszystko przebiegło zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapraszamy do kolejnych zakupów.
3 cze 2024
Piękne, solidne meble z prawdziwego drewna.
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie.
3 cze 2024
Meble piękne, każdy zwraca na nie uwagę:)
13 sie 2024
Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! Cieszymy się, że meble przyciągają uwagę i pięknie prezentują się w Państwa wnętrzu. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
3 cze 2024
meble piękne, realizacja zamówienia super
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie!
3 cze 2024
Dobra jakość , dostawa tak jak w opisie
13 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie.
wszystko wspaniale, towar piękny <3
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni i że towar spełnił Państwa oczekiwania. To dla nas ogromna radość. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
MS
Mariusz S.
Wszystko ok, [profesjonalny skjlep
6 cze 2024
Szybko sprawnie zgodnie z opisem
12 sie 2024
Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że zamówienie przebiegło szybko, sprawnie, a także było zgodne z opisem. Państwa zadowolenie jest dla nas bardzo ważne. Zapraszamy do ponownych zakupów!
Konkretność, szybkość w działaniu
3 cze 2024
Mega super meble!!! POLECAM!!!
Świetna obsługa, polecam.
AN
Adam N.
Piekary Slaskie
Fenomenalne meble
19 sie 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze meble zrobiły na Państwu tak duże wrażenie. Państwa satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy do kolejnych zakupów!
Super obsługa.
Wszystko super
Dobra obsługa
13 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię, a także docenienie obsługi! Państwa zadowolenie to dla nas priorytet. Zapraszamy do ponownej wizyty w naszym sklepie.
Super jakość
Mega styl!!!