sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (267) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (866)

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu

13 cze 2024
Witam. Szybko i sprawnie otrzymałam zam. nr 83111- czarny strój kąpielowy modelujący sylwetkę F 32/509 roz. 44 C niestety strój nie posiada pląby umożliwiającej zwrot brak również formularza zwrotu ( wiem że to nie problem jest internet).Uważam, że moje zamówienie zostało przygotowane z dużym błędem, nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

MR
Mariola R.
Baborów
Jakość
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opnie :)
14 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za przyznanie nam najwyższej oceny! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług/produktów. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie służyć Pani w przyszłości!
8 sie 2024
12 sie 2024
Dziękujemy za przyznanie nam 5-gwiazdkowej opinii! To dla nas ogromna radość, że strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Każda pozytywna opinia motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych produktów i usług. Mamy nadzieję, że strój będzie towarzyszył Pani w wielu pięknych chwilach. Zapraszamy ponownie na zakupy! 🌟 FEBA
8 sie 2024
12 sie 2024
Bardzo dziękujemy za zakup stroju kąpielowego w naszym sklepie internetowym oraz za podzielenie się z nami swoją 5-gwiazdkową oceną! Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Pani zaufanie, Pani zadowolenie to dla nas największa nagroda i motywacja do dalszej pracy. Jeśli będzie Pani miała jakiekolwiek pytania lub potrzebowała pomocy, jesteśmy do Pani dyspozycji. Pozdrawiamy serdecznie, FEBA
8 maj 2024
20 maj 2024
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię oraz za przyznanie nam najwyższej oceny! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Wkładamy wiele serca i zaangażowania w tworzenie naszych produktów, aby zapewnić najwyższą jakość oraz komfort użytkowania. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego każda pozytywna opinia motywuje nas do dalszej pracy i ciągłego doskonalenia naszych produktów. Jeśli ma Pani jakiekolwiek sugestie lub dodatkowe uwagi, będziemy wdzięczni za podzielenie się nimi. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy ponownie na zakupy! Feba
20 maj 2024
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za najwyższą ocenę! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze i niezmiernie motywuje nas do dalszego doskonalenia naszych produktów. Z poważaniem, feba
30 kwi 2024
2 maj 2024
Szanowna Klientko, Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszego stroju kąpielowego. Życzymy wspaniałych wrażeń na plaży! Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych zakupów, Feba
30 kwi 2024
2 maj 2024
Pani Agnieszko, dziękujemy serdecznie za przyznanie nam najwyższej oceny! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług/produktów. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek pytania lub potrzebuje dodatkowej pomocy, prosimy o kontakt. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność ponownie realizować Pani zamówienia w przyszłości! Zespół Feba
29 kwi 2024
2 maj 2024
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię i ocenę na 5 gwiazdek! Cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pani oczekiwania. Zachęcam do kolejnych zakupów, w razie pytań zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub przez Messenger. Feba
29 kwi 2024
2 maj 2024
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną ocenę i wystawienie pięciu gwiazdek. Cieszymy się, że nasz strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Staramy się oferować najwyższą jakość i dbać o zadowolenie naszych klientów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność realizować Pani kolejne zamówienia, Feba
28 kwi 2024
2 maj 2024
Pani Magdaleno, dziękujemy za przyznanie nam maksymalnej oceny % gwiazdek. Cieszymy się, że nasze kostiumy kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Z poważaniem, Zespół Feba
28 kwi 2024
2 maj 2024
Szanowna Klientko, Dziękujemy za Pani pozytywną opinię i wystawienie 5 gwiazdek. Mamy nadzieję, że nasze stroje kąpielowe będą towarzyszyć Pani w wielu niezapomnianych momentach nad wodą. Zapraszamy ponownie, Feba
27 kwi 2024
2 maj 2024
Szanowna Klientko, Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze stroje kąpielowe spotkały się z Pani uznaniem. Zapraszamy do kolejnych zakupów, Feba
MB
Marcelina B.
Kamienna Gora
27 kwi 2024
2 maj 2024
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną ocenę i 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będzie Pani długo cieszyć się naszymi produktami i zechce skorzystać z naszej oferty w przyszłości. Zespół Feba
2 maj 2024
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za ocenę 5 gwiazdek! Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona, Feba
25 kwi 2024
26 kwi 2024
Szanowna Klientko, Bardzo dziękujemy za pozytywną recenzję i za przyznanie nam najwyższej oceny. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasze stroje kąpielowe przypadły Pani do gustu. W naszej firmie zawsze stawiamy na jakość i satysfakcję klienta, dlatego takie opinie są dla nas niezwykle cenne i motywujące. Z niecierpliwością czekamy na możliwość ponownej realizacji Pani zamówienia w przyszłości. Zespół Feba
25 kwi 2024
26 kwi 2024
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię i przyznanie 5 gwiazdek. Cieszymy się, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że nadal będzie Pani korzystać z naszych produktów w przyszłości. Z poważaniem, Feba
21 kwi 2024
26 kwi 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i za przyznanie nam maksymalnej liczby gwiazdek. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Twoja Feba
26 kwi 2024
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek. Zespół Feba
26 kwi 2024
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek. Zachęcam do kolejnych zakupów, Feba