sklep.feba.pl- Logo - Opinie

sklep.feba.pl

Opinie (268) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (868)

Zamówienie przyszło bardzo szybko. Wszystko zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolona i na pewno nie raz jeszcze dokonam tutaj zakupu

13 cze 2024
Witam. Szybko i sprawnie otrzymałam zam. nr 83111- czarny strój kąpielowy modelujący sylwetkę F 32/509 roz. 44 C niestety strój nie posiada pląby umożliwiającej zwrot brak również formularza zwrotu ( wiem że to nie problem jest internet).Uważam, że moje zamówienie zostało przygotowane z dużym błędem, nieprofesjonalnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu sklep.feba.pl

13 kwi 2024
26 kwi 2024
Droga Pani Agato, Serdecznie dziękujemy za Pani poztywną ocenę! Cieszymy się niezmiernie, że nasz strój kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej marki. Mamy nadzieję, że będziemy Pani wyborem również przy kolejnych okazjach. Feba
26 kwi 2024
Dziękujemy serecznie za wystawienie opini i przyznanie 5 gwiazek naszej marce, Zespół Feba
26 kwi 2024
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za Pani ocenę! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Dla nas najważniejsze jest, aby nasze produkty przynosiły radość i komfort klientom. Liczymy na to, że będziemy mogli jeszcze niejednokrotnie realizować dla Pani zamówienia. Zespół Feba
SW
Sylwia W.
człuchów
26 kwi 2024
Droga Klientko, Bardzo dziękujemy za Pani ocenę! Cieszymy się, że jest pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych, Zespół Feba
26 kwi 2024
Droga Klientko, Dziękujemy bardzo za pięciogwiazdkową ocenę i pozytywny komentarz. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Zespół Feba
26 kwi 2024
Pani Ewelino, Serdecznie dziękujemy za pozytywną ocenę i cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania! Feba
26 kwi 2024
Droga Klientko, Dziękujemy za pozytywną opinię i pięć gwiazdek! Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom. Jesteśmy dumni, że nasz kostium kąpielowy spełnił Pani oczekiwania. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i profesjonalnie. Z niecierpliwością czekamy na możliwość realizacji kolejnych zamówień w przyszłości. Życzymy wielu wspaniałych chwil w naszym kostiumie kąpielowym! Zespół Feba
26 kwi 2024
Dziękujemy Pani za pięciogwiazdkową recenzję. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych strojów kąpielowych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientek a to, że Pani docenia nasze produkty, jest dla nas ogromną motywacją. Mamy nadzieję, że będziemy mogli realizować Pani zamówienia równie dobrze w przyszłości. Życzymy wspaniałych wrażeń na plaży lub przy basenie w naszym stroju! Feba
25 kwi 2024
Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię i za pięciogwiazdkową ocenę! Cieszymy się, że nasze stroje kąpielowe spełniły oczekiwania. Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko piękne, ale także komfortowe i funkcjonalne. Feba
25 kwi 2024
Dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę i pozytywną opinię.
25 kwi 2024
Bardzo dziękujemy za Pani ocenę 5 gwiazdek! Nasza misja to zapewnienie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi, więc to dla nas ogromne wyróżnienie, że Pani jest z nas zadowolona, Feba
EN
Elena N.
Otwock
25 kwi 2024
Droga Klientko Serdecznie dziękujemy za pięciogwiazdkową ocenę naszych produktów! Cieszymy się niezmiernie, że nasze jednoczęściowe stroje kąpielowe spełniły Pani oczekiwania zarówno pod względem jakości materiałów, jak i atrakcyjności wzorów i kolorów. Mamy nadzieję, że będzie Pani cieszyć się nimi przez wiele nadchodzących sezonów. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszej marki, Feba
25 kwi 2024
Dziękujemy Pani za pozytywną ocenę oraz za poświęcony czas, aby podzielić się opinią o naszym czarnym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym. Cieszymy się, że spełnił on Pani oczekiwania. Każda opinia jest dla nas niezmiernie ważna i pomaga nam w dalszym doskonaleniu naszej oferty. Dziękujemy za zaufanie do naszej marki i mamy nadzieję, że nasz kostium kąpielowy będzie służył Pani przez wiele nadchodzących sezonów, Feba
9 mar 2024
Dziękujemy serdecznie za przyznanie nam maksymalnej oceny! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za zaufanie, jakim nas Pani obdarzyła, wybierając nasze usługi. Każda opinia jest dla nas niezwykle cenna, a pięć gwiazdek to dla nas wyraz uznania, który motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości.
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Serdecznie dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoją pozytywną opinią. Doceniamy Pani rekomendacje, Feba
Odpowiedź ze sklepu sklep.feba.pl
Dziękujemy serdecznie za poświęcenie czasu, aby podzielić się z nami swoją opinią i pozostawinie 5 gwiazdek.
31 sty 2024
16 sty 2024